Pozíció
Humánerőforrás menedzser

Megbízónk a világ egyik legnagyobb ipari termelő vállalata, amely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Foglalkozás, beosztás típusa
felsővezető
Hely
Göd, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A cég teljeskörű képzési és toborzási stratégiájának kidolgozása, nyomon követése.
  • Toborzás és tréning csoport (12 fő) átfogó működésének koordinálása
  • Az LMS alapú képzés kialakítása, Training Master Plan elkészítése.
  • A toborzási és képzési területek teljeskörű szakmai irányítása.
  • A fejlesztendő területek azonosítása és javaslatok kidolgozása.
  • A menedzsment és társosztályok vezetőivel folyamatos együttműködés, javaslatok készítése és riportálás a felsővezetésnek.
  • Kapcsolatfelvétel és hatékony együttműködés kialakítása az oktatási és képző intézményekkel.
  • A képzési rendszer működtetése.
  • A szervezet fejlődésével kapcsolatos kihívások kezelése, a fejlesztendő területek azonosítása, aktív részvétel a megoldások kidolgozásában.
Képzettség/követelmények
  • Főiskolai, egyetemi végzettség.
  • Széleskörű, ipari területen szerzett képzési ismeretek.
  • Emberi erőforrás-gazdálkodási, gazdasági, szervezési, projektmenedzsment ismeretek.
  • Humán területen szerzett gyakorlat, különös tekintettel problémák felismerésére, elemzésére, megoldási alternatívák kidolgozására, különböző tervek, programok, rendszerek kialakítására.
  • Képesség a szükséges változások felismerésére, változások generálására és az elért eredmények fenntartására.
  • Képesség alkotó, motiváló légkör kialakítására, a munkatársak megfelelő ösztönzésére, fejlesztésére, elkötelezettségének fokozására.
  • Korszerű vezetési ismeretek.
  • Hatékony kommunikáció és tárgyalókészség.
  • Aktív angol nyelvtudás.

Személyi elvárások
  • Stratégiai gondolkodás; jó szervezőkészség; jó kommunikációs készség.
  • Precizitás; eredményorientáció, kemény munkavégzés, felelősségvállalás.
  • Kiválóságra törekvés, analitikus gondolkodás; stressz tűrés,
  • Kooperációs készség és jártasság, csapatszellemű hozzáállás.
  • Megbízhatóság.

Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.