Pozíció
Villanyszerelő

Megbízó partnercégünk ipari folyamatfejlesztéssel, PLC és robotprogramozással foglalkozik. Magyarország legnagyobb autógyártói és besszállító vállalatai részére gyárt egyedi célgépeket, melyeknek üzembehelyezését és karbantartását is felelőségteljesen látja el. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Ipari gép, berendezés, eszköz javítása
Hely
Vác, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Gördülékeny hibaelhárítás biztosítása: gépek, berendezések javítása, tervszerű karbantartása.
  • Technológiai újításokra, gazdaságosság javítására irányuló javaslattétel.
  • Villanyszerelés, csőszerelés, kisebb épület javítási munkák elvégzése.
  • Épületgépészeti rendszerek felügyelete.
  • Vezérlések és szabályozó rendszerek javítása.
  • Kisebb átalakítások, telepítések, programozáshoz kapcsolódó feladatok ellátása.
  • Elektromos mérési jegyzőkönyvek készítése (érintés-, villám- és tűzvédelmi szabvány alapján).
  • Elektromos hálózatok kivitelezése (erőátvitel, világítás) és meglévők napi felügyelete.
  • Mérőműszerek ellenőrzése, javítása, beállítása, kalibrálása.
  • PLC rendszerek folyamatos működésének biztosítása, hibaelhárítása.
Képzettség/követelmények
  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Készségek/képességek: terhelhetőség, szervezőkészség, stressztűrő képesség, rendszerszemlélet, pontosság, logikus gondolkodás, figyelemkoncentráció
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes javadalmazás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.