Pozíció
Gépész karbantartó

Megbízó partnercégünk ipari folyamatfejlesztéssel, PLC és robotprogramozással foglalkozik. Magyarország legnagyobb autógyártói és besszállító vállalatai részére gyárt egyedi célgépeket, melyeknek üzembehelyezését és karbantartását is felelőségteljesen látja el. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Gép, gépi berendezés gyártása
Hely
Vác, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Gördülékeny hibaelhárítás biztosítása: gépek, berendezések javítása, tervszerű karbantartása.
  • Javításokra és hatékonyság növelésére irányuló javaslattétel.
  • Épületgépészeti rendszerek felügyelete.
  • Gyártó berendezések meghibásodásának hibaelemzése, hibafeltárása.
  • Mechanikus javítások és hibaelhárítások elvégzése
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, gépbeállítások elvégzése, a biztonságos és folyamatos működés érdekében.
  • Gép módosítások, fejlesztések kivitelezése.
  • Részvétel új berendezések telepitésében, beüzemelésében.
Képzettség/követelmények
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Készségek/képességek: terhelhetőség, szervezőkészség, stressztűrő képesség, rendszerszemlélet, pontosság, logikus gondolkodás, figyelemkoncentráció
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes javadalmazás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.