Pozíció
Pénzügyi vezető
Tevékenységi ágazat
Villamos berendezés gyártása
Foglalkozás, beosztás típusa
felsővezető
Hely
Göd, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A pénzügyi csapat munkájának koordinálása, felülvizsgálata, szervezése, ellenőrzése /12 fő/,
  • A havi zárási munkálatok koordinálása,
  • A társaság számviteli politikájának karbantartása,
  • Az IFRS szerinti konszolidációs csomag elkészítésének felügyelete,
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal, hatóságokkal, könyvvizsgálókkal,
  • A tárgyi eszközökért felelős kollégák munkájának ellenőrzése,
  • Az adóoptimalizálási döntések előkészítése, adókalkulációk szakmai felülvizsgálata,
  • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, a vállalaton belüli, folyamatok hatékonyságának fejlesztése érdekében,
  • A szállítókkal kapcsolatos kifizetések ellenőrzése, előkészítése,
  • Közreműködés vállalati projektekben, a közreműködés vállalati döntésekben.
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség.
  • Főiskolai, egyetemi végzettség pénzügyi, számviteli területen,
  • Adótanácsadói végzettség,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció,
  • Legalább 10 év szakmai és vezetői tapasztalat,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Aktív angolnyelv-tudás

    Előny:

  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség,
  • SAP ismeret.

Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Ingyenes vállalti busz és bejárás támogatása,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.