Pozíció
Automatizálási mérnök

Megbízónk a világ egyik legnagyobb lítium-ion akkumulátorgyártó vállalata, amely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. A cég sikerei a korszerű technológiának, a magyar munkavállalók szorgalmának és szaktudásának, valamint kitartásának köszönhető. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Göd, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Elektronikus hibák analízise, elhárítása.
  • A MES és MAXIMO adatok szinkronizálása, analizálása és összehasonlítása.
  • A termeléssel és a karbantartással egyeztetve, a gépek megelőző karbantartásának ütemezése.
  • PLC rendszerek fejlesztése, visszatérő hibák, problémák elhárítása.
  • A területhez tartozó gépek karbantartását támogató rendszer (MAXIMO) használata
  • Oktatási anyagok készítése és az új belépők oktatása.
  • Karbantartással kapcsolatos riportok, elemzések elkészítése.
  • Javaslattétel az optimálisabb karbantartói tevékenység megvalósítására.
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépész-, villamos-, mechatronikai mérnöki szak)
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Valamilyen számítógépes 2D vagy 3D tervezőprogram (pl.: AutoCAD) felhasználó szintű ismerete.
  • Siemens PLC programozói ismeretek.
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Mitshubishi PLC ismerete
  • Néhány éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Ipari vizuális rendszerek ismerete,
  • Maximo, SAP ismeretek
  • Pneumatikus (preferáltan SMC ) és hidraulikus rendszerek alapvető ismerete, hibakeresés karbantartási ismeretek
  • Magabiztos PC ismeret (Windows Office, AutoCAD, fejlesztő rendszerek)

Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Ingyenes vállalti busz és bejárás támogatása,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.