Pozíció
Karbantartó munkatárs

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma, valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Gépek elektromos, mechanikus karbantartása, javítása, hibafeltárása
  • Preventív karbantartások végrehajtása
  • Karbantartási raktár kezelése
  • Az üzemben használt gépek és egyéb termelési eszközök kisebb volumenű átalakításainak, feljavításának végrehajtása
  • Az üzemben a gyártás során felmerülő probléma- és hibaelemzés
  • Hiba okának beazonosítása, alkatrész-igény felismerése
  • Az üzem gépeinek, berendezéseinek működésének ellenőrzése
Képzettség/követelmények
  • Villanyszerelő, elektroműszerész vagy mechatronikai technikus végzettség
  • Rugalmasság, problémamegoldó képesség
  • Folyamatos munkarend vállalása

Előny:

  • Termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Gépészeti alapismeret
  • Felhasználói szintű jártasság számítógép kezelésben
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.