Pozíció
Csőhálózat szerelő

Megbízónk hazánk több mint 100 éves múlttal rendelkező patinás termelő vállalata. Több ezer magyar dolgozó szorgalma, szaktudása és kiemelkedő kitartása járul hozzá a cég nemzetközi sikereihez. A vállalat budapesti gyárának belső karbantartó csapatába keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Tevékenységi ágazat
Villamos berendezés gyártása
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Csőszerelési munkák elvégzése
  • Csővezetékek előkészítése, szerelésre, csövek rögzítése, szigetelése
  • Víz- és csatornaszerelési munka végzéseKözpontifűtés-szerelés végzése
  • Vízzárósági vizsgálat végzése (csőszakaszlezárás, feltöltés, ellenőrzés, hibajavítás)
  • Vízelvezető-, fűtő-, vízszolgáltató- és szennyvízrendszerek alkatrészeinek és szerelvényeinek szerelése, karbantartása és javítása
  • Konyhai mosogatók, mosdók és vécék felszerelése, cseréje, karbantartása
  • Nyomásmérő műszerrel, hidrosztatikus teszteléssel, megfigyeléssel vagy más módokon a felszerelt rendszerek és csövek vizsgálata, ellenőrzése és próbálása
Képzettség/követelmények
  • Cső – csőhálózat szerelői végzettség
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Készségek/képességek: terhelhetőség, szervezőkészség, stressztűrő képesség, rendszerszemlélet, pontosság, logikus gondolkodás, figyelemkoncentráció
Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes bér
  • Béren kívüli juttatások (Egészségprogram; baleset- és életbiztosítás; mobil előfizetés)
  • Törvényinél magasabb műszakpótlékok
  • Rendszeres céges rendezvények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.