Pozíció
Elektromos karbantartó

Megbízónk a világ egyik legnagyobb lítium-ion akkumulátorgyártó vállalata, amely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. A cég sikerei a korszerű technológiának, a magyar munkavállalók szorgalmának és szaktudásának, valamint kitartásának köszönhető. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Göd, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Célgépek megelőző karbantartásának elvégzése
  • Meghibásodás esetén a szükséges javítási munkálatok elvégzése
  • A javításhoz szükséges anyagok felmérése és előkészítése
  • A karbantartási munkálatok dokumentálása
  • Javaslattétel fejlesztésekre és a meghibásodások megelőzésére
Képzettség/követelmények
  • Szakközépiskolai képesítésre épülő elektrotechnikus végzettség.
  • Karbantartói területen minimum 1 év gyakorlat.
  • Precíz, pontos munkavégzés, nagy teherbíró képesség

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Siemens PLC ismeretek
  • Maximo és MES ismeretek
  • Pneumatikus (preferáltan SMC ) és hidraulikus rendszerek alapvető ismerete, hibakeresés karbantartási ismeretek

Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Ingyenes vállalti busz és bejárás támogatása,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.