Pozíció
Pénzügyi Kontroller

Megbízónk Magyarország kiemelt energetikai kivitelezési projektekkel dolgozó fővállalkozó cége, aki számos nemzetközi és hazai referenciával rendelkeznek az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, a tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken. Magyarországon több pontján zajló, -meglévő és jövőbeni- erőművi és ipari gépészeti projektjeik megvalósításához keressük a következő munkatársat:

Tevékenységi ágazat
Építményüzemeltetés, zöldterület-kezelés
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Projekttervek összeállítása
  • Projektek fedezetének előrejelzése, a terv-tény prognózis adatok összehasonlítása, eltérés esetén jelzése a közvetlen felettes részére, javaslattétel az eltérés kezelésére.
  • Projektekhez tartozó alvállalkozói és megrendelői elszámolások ellenőrzése, riportok készítése
  • Könyvelési tényadatok egyeztetése a projekt előrejelzésekkel, eltérések feltárása, rendezése a számviteli részleggel.
  • Projekt cash-flow-k összeállítása, terv-tény-prognózis adatok összehasonlítása, riportálása.
  • Kapcsolattartás projektvezetőkkel, projektmérnökökkel, a társaság egyéb szervezeti egységeivel.
  • Napi, heti, havi és ad-hoc riportok elkészítése a társaság előírásainak megfelelően
  • Fix költségek monitorozása, éves prognózis készítése
  • Éves, közép- és rövidtávú társasági tervek előkészítése
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-5 év releváns munkatapasztalat
  • Eredményorientált személyiség
  • Költségérzékenység
  • Szervezettség, precizitás, jó időgazdálkodás
  • Folyamatokban való gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Döntésképesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kooperációs készség
Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató vállalati légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.