Pozíció
Anyag és szolgáltatás beszerző

Megbízónk a világ egyik legnagyobb személygépkocsi, motorkerékpár és csónakmotor gyártó vállalata. 1991-es alapítása óta több mint 2,5 millió gépjármű gördült le a magyarországi gyártósorokról. A korszerű technológia, a magyar munkavállalók kitartása és szorgalma, valamint meglévő szaktudása ötvözeteként létrejött vállalati kultúra teremtette meg a sikereket. Partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Közúti jármű gyártása
Hely
Esztergom, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Alapanyagok és szolgáltatások beszerzésének operatív végrehajtása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, árajánlatok kérése
  • Árajánlatok ellenőrzése, árak és egyéb kereskedelmi kondíciók tárgyalása
  • Szerződések, megrendelések előkészítése, rögzítése a vállalat ügyviteli rendszerében, megrendelések kiküldése a beszállítóknak
  • Szerződések, megrendelések teljesülésének nyomon követése, késedelmes vagy hibás szállítással kapcsolatos ügyintézés
  • Bejövő számlák kezelésének támogatása
  • A munkakörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív ügyintézés
Képzettség/követelmények
  • Középfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Hatékony kommunikációs készség

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Releváns tapasztalat
  • QAD vállalatirányítási rendszer ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon: és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.