Pozíció
Vezető vállalkozási előkészítő mérnök

Megbízónk a magyarországi mélyépítés meghatározó szereplője, aki komplex megoldást nyújt közműépítés, környezetvédelem, speciális mélyépítés, földmunkák és útépítési szakterületeken, ahol számos referenciával rendelkezik. Magyarország több pontján zajló, -meglévő és jövőbeni projektjeik megvalósításához keressük a következő munkatársat:

Tevékenységi ágazat
Speciális szaképítés
Foglalkozás, beosztás típusa
középvezető
Hely
Pest megye, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Pályázati dokumentáció feldolgozása, ellenőrzése és összeállítása
  • Műszaki előkészítő csapat koordinálása
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Kockázatok és lehetőségek feltárásában, értékelésében, döntés-előkészítésében való részvétel
  • Ajánlati kalkuláció összeállítása
  • Vállalkozói kör feltérképezése, nyilvántartása és bővítése
  • Folyamatelemzés és utókalkuláció feldolgozása
Képzettség/követelmények
  • Legalább 1 év ügyfélkapcsolattartásban szerzett munkatapasztalat
  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Mélyépítési ismeretek
  • Felelősségteljes, megbízható és önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Vezetői készség
  • B kategóriás jogosítvány
Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lojalitás program
  • Vállalati gépkocsi
  • Támogató vállalati légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu e-mail címre várjuk.