Pozíció
Raktáros

Megbízónk a magyarországi mélyépítés meghatározó szereplője, aki komplex megoldást nyújt közműépítés, környezetvédelem, speciális mélyépítés, földmunkák és útépítési szakterületeken, ahol számos referenciával rendelkezik. Magyarország több pontján zajló, -meglévő és jövőbeni projektjeik megvalósításához keressük a következő munkatársat:

Tevékenységi ágazat
Építményüzemeltetés, zöldterület-kezelés
Meghirdetett pozíció
Raktáros
Hely
Pest megye, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A raktár kezelése, nyilvántartás és raktárkezelő program naprakész vezetése, minden kimenő és beérkező anyag szállítójának felvitele a raktárkezelő programba és állagmegőrzés biztosítása
  • Telephelyi karbantartási feladatok ellátása
  • Heti, havi és éves leltárak előkészítése és lebonyolítása
  • Az esetlegesen észlelt hiányosságok jelentése az építésvezetőnek vagy telephelyvezetőnek
  • A feltárt hiányosságok közül az általa szakszerűen végrehajtható javítások elvégzése
  • Telephelyvezető távollétében való helyettesítése
  • A szerszámok, kisgépek és eszközök rendszeres karbantartásának ellenőrzése, ügyintézése, javaslattétel beszerzésre és selejtezésre
  • A kivitelezési munkához szükséges szerszámok, kisgépek és eszközök kiválasztása a munka megkezdése előtt a területileg illetékes építésvezetővel egyeztetve
  • Gondnoki teendők ellátása, szálló karbantartása, telephelyi rend fenntartása

Képzettség/követelmények
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Felelősségteljes és megbízható munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lojalitás program
  • Támogató vállalati légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu e-mail címre várjuk.