Pozíció
Szoftverfejlesztő specialista

Megbízónk, egy több évtizedes sikeres múlttal rendelkező, multinacionális autóipari vállalat. Egyedi megoldásokkal, korszerű technológiával és munkavállalóik kiemelkedő szorgalmával váltak a piac meghatározó szereplőjévé. Dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb szakmai, tudományos, műszaki tevékenység
Hely
Budapest vonzáskörzete, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Kapcsolattartás az üzleti osztályokkal és külsős IT vállalatokkal
  • Komplex alkalmazások tervezése, fejlesztése
  • Üzleti területek rendszereinek és folyamatainak fejlesztése, úgy, mint gyártás, gyártástervezés, beszerzés, értékesítés és logisztika
  • Felhasználók oktatása és támogatás
Képzettség/követelmények
  • IT felsőfokú végzettség, vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • 2+ éves programozási, fejlesztési gyakorlat
  • Magabiztos SQL tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Projektszemlélet, önállóság, precizitás
  • A szakma és a technológia iránti elhivatottság

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • JAVA, php ismeret,
  • OpenEdge ABL vagy Oracle Database ismeret
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete
  • B" kategóriás jogosítvány

Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu e-mail címre várjuk.