Pozíció
Termelésvezető

Megbízónk a világ vezető bérgyártó vállalata, aki globálisan és Magyarországon is számos gyártókapacitással rendelkezik. Tevékenységük kiterjed számos iparágra, amiket széleskörű tapasztalatával és szakmai tudásával támogat nemzetközileg és belföldön egyaránt. Gyártásuk bővítéséhez keresik leendő kollégájukat a következő pozícióba:

Tevékenységi ágazat
Gép, gépi berendezés gyártása
Foglalkozás, beosztás típusa
középvezető
Hely
Sárvár, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Ésszerű és biztonságos gyártási folyamat biztosítása
  • A minőségi elvárások biztosítása
  • Zavarmentes gyártási folyamatok biztosítása
  • Folyamatoptimalizálás, a gyártási folyamat zavarainak megszüntetése
  • Személyzet tervezése és vezetése (műszakvezetők / csoportvezetők munkájának koordinálása)
  • Az összeszerelő üzem napi munkájának koordinálása
Képzettség/követelmények
  • Ukrán vagy orosz nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Vezetői tapasztalat termelési részleg vezetésében
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minőségirányítási eszközök ismerete
  • Erőforrás tervezés, gyártási folyamat tervezési ismeretek
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu e-mail címre várjuk.