Pozíció
Folyamatmérnök (Összeszerelő üzem)

Megbízónk, egy több évtizedes sikeres múlttal rendelkező, multinacionális autóipari vállalat. Egyedi megoldásokkal, korszerű technológiával és munkavállalóik kiemelkedő szorgalmával váltak a piac meghatározó szereplőjévé. Dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Egyéb jármű gyártása
Hely
Budapest vonzáskörzete, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Gyártóberendezések és gyártási folyamatok hatékonyságának növelése
  • Vezérelt kézi csavarozó szerszámok bevezetése a termelésbe
  • Munkautasítások, gyártási dokumentációk elkészítése, próbagyártások szakmai felügyelete
  • Folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
  • Gyártás során felmerülő technikai, minőségi problémák kezelése
  • Részvétel új termékek és technológiák bevezetésében, fejlesztésében
  • Intézkedések bevezetése, nyomon követése és hatékonyságának ellenőrzése
  • Együttműködés társosztályokkal
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, mechatronikai mérnök, műszaki menedzser)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • PLM szoftver ismeret, preferáltan Siemens NX, AutoCAD
  • MS Office ismeret (Excel, Word, Power Point)
  • Folyamatszemlélet
  • Határozott személyiség, magabiztos fellépés
  • Problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Autóipari vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon: és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.