Pozíció
Procurement Engineer

Megbízónk a világ meghatározó orvostechnikai gépeket gyártó és fejlesztő vállalata. Munkavállalói szakértelmének és kitartásának köszönhetően a vállalat több mint 30 éve a világ száz országába  exportál orvosi képalkotó berendezéseket, amikkel orvosok százai szélesítik a gyógyítás és orvostechnológiai kutatások határait.

Tevékenységi ágazat
Számítógép, elektronikai, optikai termék gyártása
Hely
Budapest, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Mechanikai alkatrészek és részegységek külső beszállítóknál történő legyártatása
  • Új beszállítók felkutatása, tárgyalások lebonyolítása
  • Gyártatások beindítása, felügyelete, minőségi átvétele
  • Mechanikai fejlesztőkkel való együttműködés
  • Együttműködés a beszerzési csapattal
  • Specifikációk, technológiai leírások véleményezése, karbantartása
Képzettség/követelmények
  • Gépészmérnök végzettség
  • Gépgyártásban szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Erős középszintű angol nyelvtudás
  • Gépjárművezetői engedély
  • Magabiztos és kommunikatív személyiség
  • Nyitottság az új ismeretek iránt
  • Szervező, rendszerező és tárgyaló képesség
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás

Előny:

  • Orvosi eszközgyártásban szerzett tapasztalat
  • Ázsiai területen szerzett munkatapasztalat
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.