Pozíció
Készletgazdálkodó

Megbízónk, egy több évtizedes sikeres múlttal rendelkező, multinacionális autóipari vállalat. Egyedi megoldásokkal, korszerű technológiával és munkavállalóik kiemelkedő szorgalmával váltak a piac meghatározó szereplőjévé. Dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Közúti jármű gyártása
Hely
Budapest vonzáskörzete, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Kapcsolattartás az alkatrész-beszállítókkal
  • A készletező rendszer által tett rendelési javaslatok ellenőrzése, felülvizsgálata, módosítása a kereslet és készletadatok alapján
  • Ellenőrzést követően rendelések kiadása, illetve egyedi igények alapján rendelések készítése és kiadása
  • Rendelési állomány karbantartása, rendelési visszaigazolások feldolgozása
  • Európai pótalkatrész raktárak közötti készletmozgás koordinálása
  • Késedelmes szállítással kapcsolatos ügyintézés
  • Alkatrész és beszállítói adatbázis karbantartása
  • Kampányok alkatrészigényeinek biztosítása
  • Új modellhez tartozó pótalkatrészek bevezetése
Képzettség/követelmények
  • Középfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • 1 – 2 éves releváns tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Analitikus gondolkodás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség