Pozíció
Költség - és folyamat kontroll munkatárs

Megbízónk, egy több évtizedes sikeres múlttal rendelkező, multinacionális autóipari vállalat. Egyedi megoldásokkal, korszerű technológiával és munkavállalóik kiemelkedő szorgalmával váltak a piac meghatározó szereplőjévé. Dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Közúti jármű gyártása
Hely
Budapest vonzáskörzete, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Beszerzési munkafolyamatokat leíró szabályzatok készítése, felülvizsgálata, adminisztrációja
  • Szabályzatokhoz kapcsolódó oktatási anyagok elkészítése a beszerzési osztályok számára
  • Tréning adminisztráció naprakészen tartása, összesítések készítése
  • Költség- és folyamat kontroll egységhez kapcsolódó egyéb tevékenységek követése, heti / havi elemzések készítése
  • A belső folyamatokhoz kapcsolódó rendszerek fejlesztésében való részvétel
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Power Point)
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, ügyfélközpontúság, rendszerszemlélet
  • Magabiztos fellépés, felelősségvállalás
  • Csapatmunka, együttműködés, eredményorientált munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Közgazdász végzettség
  • 0-2 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Prezentációs készség
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon: és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.