Pozíció
Karbantartó technikus

Megbízónk, a világ legnagyobb, Magyarországon is több évtizedes sikeres múlttal rendelkező, multinacionális bérgyártó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Gép, gépi berendezés gyártása
Hely
Sárvár, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök

• Automatizált berendezések, teszterek üzemeltetése

• Tervezett preventív karbantartások, javítások elvégzése

• Kisebb módosítások elvégzése, sor mozgatások

• Átépítésekben segíteni a mérnökség munkáját

• Elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzok alapján hibakeresés és javítása

Képzettség/követelmények

• Mechatronikai technikus végzettség

• Legalább 2 év tapasztalat automatizált berendezéseküzemeltetés

• Pneumatika, plc, optikai szenzorok gyakorlati használatában szerezett tapasztalat

• 4 műszakos műszakrend vállalása

Előny:

• Emelőgépkezelői képesítés

• Beckhoff vezérlők ismerete

• Elektromos csavarhúzók ismerete

Amit mi nyújtunk önnek

• Versenyképes fizetés

• Professzionális, modern munkakörnyezet

• Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon: és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.