Pozíció
Folyamat kontroll munkatárs (Beszerzési területre)

Megbízónk, egy több évtizedes sikeres múlttal rendelkező, multinacionális autóipari vállalat. Egyedi megoldásokkal, korszerű technológiával és munkavállalóik kiemelkedő szorgalmával váltak a piac meghatározó szereplőjévé. Dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Közúti jármű gyártása
Hely
Budapest vonzáskörzete, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • A beszerzési osztály alkatrész fejlesztési projektjeinek a teljes körű koordinálása (beszállító kiválasztásától, a sorozatgyártás kezdetéig), az ezzel kapcsolatos adatgyűjtés, majd ennek prezentálása, riportálása a vezetőség és a társosztályok felé
  • Fejlesztéshez, tömeggyártáshoz kapcsolódó munkafolyamatokat leíró szabályzatok készítése, felülvizsgálata, adminisztrációja
  • Szabályzatokhoz kapcsolódó oktatási anyagok elkészítése a beszerzési osztályok számára, szükséges oktatások megtartása
  • A folyamatokhoz kapcsolódó rendszerek fejlesztése
  • Folyamat kontroll egységhez kapcsolódó egyéb tevékenységek követése, heti / havi elemzések készítése
Képzettség/követelmények
  • Felsőfokú végzettség (műszaki menedzser)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Power Point)
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés, felelősségvállalás
  • Csapatmunka, együttműködés, eredményorientált munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Releváns tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
Amit mi nyújtunk önnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon: és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.