Pozíció
Gépkezelő operátor
Cég megnevezése
NISSHO HUNGARY PRECISION KFT.

Megbízónk, egy nemzetközi hátterű, műanyagiparban tevékenykedő japán tulajdonú vállalat, amely Magyarországon 1999 óta van jelen a közép-európai leányvállalatként működő Újhartyáni székhellyel és gyáregységgel. Dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Gép, gépi berendezés gyártása
Hely
Újhartyán, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Autóipari termékek gyártása a termelési előírások alapján
  • Gépi és kézi munkavégzés
  • Gépi termelés és termékek csomagolás (gépi és kézi munkavégzés)
  • A munkával kapcsolatos eljárások és munkautasítások betartása, ezek alapján történő munkavégzés
  • A munkafolyamatokkal kapcsolatos formanyomtatványok vezetése
  • Az adott területre vonatkozó Munkavédelmi, Tűzvédelmi és Balesetvédelmi előírások betartása

Képzettség/követelmények
  • Alapfokú végzettség
  • Jó fizikum
  • 2 műszakban hétfőtől péntekig történő munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás, pontos munkavégzés, tanulékonyság, felelősségtudat

Amit mi nyújtunk önnek
  • Év végi bónusz
  • Multinacionális környezet
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes buszjárat: Újlengyel, Hernád, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Dabas útirányból

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.