Pozíció
Projektmenedzser
Cég megnevezése
NISSHO HUNGARY PRECISION KFT.

Megbízónk, egy nemzetközi hátterű, műanyagiparban tevékenykedő japán tulajdonú vállalat, amely Magyarországon 1999 óta van jelen a közép-európai leányvállalatként működő Újhartyáni székhellyel és gyáregységgel. Dinamikusan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Tevékenységi ágazat
Gumi-, műanyag termék gyártása
Hely
Újhartyán, Magyarország
Fő feladatok/felelősségi körök
  • Az új projektek bevezetésének a felügyelete
  • A vevő specifikus elvárások teljesítés
  • Együttműködés a társosztályokkal és rendszeres project megbeszélések szervezése
  • Aktív részvétel a vevői, belső illetve tanúsító auditokon
  • Annak biztosítása, hogy a gyártási folyamatok mind nemzeti, mind nemzetközi szinten megfeleljenek a szabványoknak, elvárásoknak
  • Az új projectekhez szükséges human erőforrás nyomon követése
  • Törvényeknek, rendeleteknek és IATF és VDA követelményeknek való megfelelés
  • Minőségügyi eszközökben való jártasság (APQP, PPAP, FMEA, CP)

Képzettség/követelmények
  • Project menedzsment területen szerzett tapasztalat
  • IATF 16949, VDA 6:3 szabvány és az autóipari technikák ismerete
  • Képes önállóan dolgozni és több projektet kezelni
  • Műszaki menedzser végzettség előnyt jelent
  • Kiváló írásbeli és szóbeli angol nyelvismeret

Személyi elvárások
  • Célorientált, kezdeményező szellem, jó problémamegoldó képesség
  • A felelősségérzet, a megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Döntő és magabiztos jellem
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit mi nyújtunk önnek
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Utazási költségtérítés
  • Multinacionális környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük regisztráljon és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit a palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk.